Fostul premier desemnat Adrian Veştea a făcut „o greşeală fulminantă” când s-a dus luni seara la sediul AUR, la solicitarea liderului formaţiunii, a declarat preşedintele UDMR, Kelemen Hunor.
The post Kelemen Hunor spune că Veştea a făcut ‘o greşeală fulminantă’ când s-a dus la sediul AUR appeared first on tvrinfo.ro.

