PRĂPĂD pe șoselele din Argeș! Sute de șoferi au rămas fără BANI și fără PERMISE în doar 24 de ore! RAZIE de amploare! Polițiștii din județul Argeș au desfășurat, în ultimele 24 de ore, o serie de misiuni ample pentru menținerea ordinii publice și creșterea siguranței pe drumurile din județ. Potrivit datelor furnizate de Inspectoratul […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →