Kelemen Hunor, președintele UDMR, l-a felicitat pe George Simion de la tribuna Parlamentului și a declarat că liderul AUR este singurul care a câștigat astăzi. Liderul UDMR: ”Există un singur om care astăzi a câștigat. Felicitări, George Simion, ai dat șah și mat” Hunor a transmis că România încheie o perioadă istorică începută după Revoluția […]

Citește articolul complet pe Gândul →