Horetim a devenit membră în Corps Touristique Austria, asociație care organizează anual cel mai mare eveniment de socializare și networking al industriei turismului din Austria. În calitate de nou membru, organizația va prezenta destinația Timișoara/Timiș și proiectul Banat Regiune Gastronomică Europeană 2028 în fața a 300 de invitați, printre care oameni de presă, reprezentanți ai […]
Horetim a devenit membră în Corps Touristique Austria și va promova Timișoara și proiectul Banat Regiune Gastronomică Europeană 2028 la Viena
Notele editorului
Horetim a devenit membră în Corps Touristique Austria, asociație care organizează anual cel mai mare eveniment de socializare și networking al industriei turismului din Austria. În calitate de nou membru, organizația va prezenta destinația Timișoara/Timiș și proiectul Banat Regiune Gastronomică Europeană 2028 în fața a 300 de invitați, printre care oameni de presă, reprezentanți ai […]
Citește și aceste articole
Ziarul de pe Net-Falticeni
Județul Suceava participă la Târgul Internațional de Turism IMEX Frankfurt
19 mai 2026
Gazeta de Cluj
Proiectul prin care se dezvoltă turismul din munții Clujului a primit undă verde de la Minister
5 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

