Horetim a devenit membră în Corps Touristique Austria, asociație care organizează anual cel mai mare eveniment de socializare și networking al industriei turismului din Austria. În calitate de nou membru, organizația va prezenta destinația Timișoara/Timiș și proiectul Banat Regiune Gastronomică Europeană 2028 în fața a 300 de invitați, printre care oameni de presă, reprezentanți ai […]

The post Horetim a devenit membră în Corps Touristique Austria și va promova Timișoara și proiectul Banat Regiune Gastronomică Europeană 2028 la Viena first appeared on BĂNĂȚEANUL.

Citește articolul complet pe Banateanul →