Spuma elitei politice și birocratice din România a zis că, de vreme ce ești cetățean UEropean uber-digitalizat, nu mai e nevoie ca pe cartea de identitate să fie scris domiciliul. Ești, printr-un accident al destinului, născut în România și stai pe stânga, dar măcar poți avea răzbunarea că ești pă progres

Citește articolul complet pe ActiveNews →