„Cred că este un pas spre normalitate ca al doilea partid votat să fie luat în calcul”, a precizat liderul AUR. George Simion a declarat, după negocierile cu Adrian Veștea, că este un semn de normalitate faptul că al doilea partid din Parlament este întrebat și consultat. „Eu cred că e un pas spre normalitate […]

Citește articolul complet pe Europafm →