„Cred că este un pas spre normalitate ca al doilea partid votat să fie luat în calcul”, a precizat liderul AUR. George Simion a declarat, după negocierile cu Adrian Veștea, că este un semn de normalitate faptul că al doilea partid din Parlament este întrebat și consultat. „Eu cred că e un pas spre normalitate […]
George Simion: „Așteptăm de la Nicușor Dan clarificări până la momentul votului”. Suntem deschiși să colaborăm
Notele editorului
„Cred că este un pas spre normalitate ca al doilea partid votat să fie luat în calcul”, a precizat liderul AUR. George Simion a declarat, după negocierile cu Adrian Veștea, că este un semn de normalitate faptul că al doilea partid din Parlament este întrebat și consultat. „Eu cred că e un pas spre normalitate […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

