Pe canicula de început de iunie, un bucureștean din Sectorul 2 s-a oprit în fața unei fântâni publice din Parcul Florilor. A dus mâna la robinet și nu s-a întâmplat nimic. Robinetul era acolo. Arcada […]

Articolul FOTO | Fântânile lui Onțanu au uitat să mai dea apă. Cetățenii le vor înapoi, iar Primăria lui Hopincă promite că le repară. Anunță niște „operațiuni suplimentare” apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →