În parcul din fața Primăriei Sectorului 2, pe Strada Chiristigiilor, există o fântână ornamentală. Spunem „există” pentru că, strict tehnic, construcția e tot acolo. Doar apa a plecat. În locul ei au rămas nămol, frunze […]

Articolul Fântâna arteziană de la Obor, fix din fața Primăriei Sectorului 2, e acum o baltă cu nămol, mizerii și miasme. Bucureșteni din zonă strigă la primar să deretice un pic apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →