Luni, 15 iunie ora 15.00, a expirat termenul de depunere a dosarelor pentru concursul de manager al Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad. A fost înregistrat un singur dosar. Dosarul de candidat îi aparține Florinei Ionescu, actualul manager al unității medicale. Mandatul câștigat în urmă cu patru ani a expirat pe data de 6 iunie,…
Florina Ionescu este singura care și-a depus dosarul pentru funcția de manager al Spitalului Județean Arad
Notele editorului
Luni, 15 iunie ora 15.00, a expirat termenul de depunere a dosarelor pentru concursul de manager al Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad. A fost înregistrat un singur dosar. Dosarul de candidat îi aparține Florinei Ionescu, actualul manager al unității medicale. Mandatul câștigat în urmă cu patru ani a expirat pe data de 6 iunie,…
Citește și aceste articole
Critic Arad
Despre Spitalul Județean Arad, la finalul mandatului de manager al Florinei Ionescu | INTERVIU
14 iunie 2026
Special Arad
Un singur candidat pentru șefia Spitalului Județean Arad: actualul manager, Florina Ionescu
15 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

