Mandatul de patru ani al Florinei Ionescu, manager al Spitalului Județean Arad, se încheie. Luni, 15 iunie, este ultima de zi pentru depunerea dosarelor și proiectelor de management pentru desemnarea noii conduceri a spitalului. La momentul acestui interviu (joi, 11 iunie) nu era depus niciun dosar și, nici pe surse, nu s-a aflat cine își…
Despre Spitalul Județean Arad, la finalul mandatului de manager al Florinei Ionescu | INTERVIU
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Mandatul de patru ani al Florinei Ionescu, manager al Spitalului Județean Arad, se încheie. Luni, 15 iunie, este ultima de zi pentru depunerea dosarelor și proiectelor de management pentru desemnarea noii conduceri a spitalului. La momentul acestui interviu (joi, 11 iunie) nu era depus niciun dosar și, nici pe surse, nu s-a aflat cine își…
Citește și aceste articole
Special Arad
Un singur candidat pentru șefia Spitalului Județean Arad: actualul manager, Florina Ionescu
15 iunie 2026
Radio Infinit Gorj
Veste bună pentru angajații CEO. ”Numărul de personal se va menține până în 2029, inclusiv”
29 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

