Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Tion →Festivalul Înghețatei Bune se apropie: trei zile de muzică, emoție și fapte bune. Totul pentru Casa InimiiLor
Notele editorului
În acest weekend, 26–28 iunie, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara, vă invităm să fiți parte din una dintre cele mai frumoase povești ale acestei veri: Festivalul Înghețatei Bune.
Citește și aceste articole
Renasterea Banateana
Festivalul Etniilor aduce frumusețea Banatului în centrul Timișoarei
8 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

