În perioada 26–28 iunie, Muzeul Satului Bănățean din Timișoara devine locul unde bucuria copilăriei întâlnește puterea faptelor bune. Festivalul Înghețatei Bune este un eveniment caritabil organizat de Asociația „Inima Îți Vorbește”, cu scopul de a strânge fonduri pentru Casa InimiLor – un refugiu terapeutic, educațional și emoțional pentru copiii aflați în grija asociației.
Festivalul Înghețatei Bune – Ediția a III-a: trei zile de bucurie, înghețată și fapte bune. Totul pentru Casa InimiiLor
Notele editorului
În perioada 26–28 iunie, Muzeul Satului Bănățean din Timișoara devine locul unde bucuria copilăriei întâlnește puterea faptelor bune. Festivalul Înghețatei Bune este un eveniment caritabil organizat de Asociația „Inima Îți Vorbește”, cu scopul de a strânge fonduri pentru Casa InimiLor – un refugiu terapeutic, educațional și emoțional pentru copiii aflați în grija asociației.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

