Primarul Emil Boc a transmis joi o poziție fermă privind participarea sportivilor din Rusia la etapa Cupei Mondiale de Gimnastică Ritmică ce va avea loc în acest weekend la Cluj-Napoca. Edilul a precizat că, deși Federația Internațională de Gimnastică a modificat recent regulile și permite din nou folosirea imnului și a steagului Rusiei în competițiile […]
Articolul Emil Boc anunță că la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la Cluj nu vor fi folosite imnul și steagul Rusiei apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

