Sportivii de la CSȘ Târgoviște au avut o evoluție foarte bună la cea de-a IX-a ediție a Turneului Internațional U15 Wrestling Challenge „Ioan Mureșan & Valeriu Bularca”, desfășurat în Sala Sporturilor „Horia Demian” din Cluj-Napoca. Cele mai importante rezultate au fost obținute de Radu Elisa, care a cucerit medalia de argint la categoria 54 kg, … Citește mai mult

Citește articolul complet pe Gazeta Dambovitei →