Credem că mâncăm puțin, dar ronțăitul este un obicei pe care mulți oameni îl practică fără să realizeze impactul potențial al acestuia asupra sănătății lor. Declarația a fost făcută în emisiunea „Dialoguri la zi”, realizată de Larisa Calistru, de către Monica Mihail, medic cu pregătire în sănătate publică, nutriționist și doctorand în Științe Medicale. Mai […]

Articolul DIALOGURI LA ZI | Monica Mihail, medic cu pregătire în sănătate publică, nutriționist și doctorand în Științe Medicale, invitată în emsiunea de astăzi apare prima dată în Radio România Constanța.

Citește articolul complet pe Radio Constanta (Constanta) →