Doliu la Spitalul Județean din Timișoara. A murit o angajată apreciată de colegi și pacienți Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după trecerea la cele veșnice a Radei Ecaterina, infirmieră în cadrul Compartimentului ATI Ortopedie. Reprezentanții unității medicale au transmis un mesaj de condoleanțe, în care au subliniat… Read More
Doliu la Spitalul județean din Timișoara
Notele editorului
Doliu la Spitalul Județean din Timișoara. A murit o angajată apreciată de colegi și pacienți Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după trecerea la cele veșnice a Radei Ecaterina, infirmieră în cadrul Compartimentului ATI Ortopedie. Reprezentanții unității medicale au transmis un mesaj de condoleanțe, în care au subliniat… Read More
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

