S-a stins din viață la doar 54 de ani! Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după pierderea unei foste colege apreciate de întreaga echipă medicală. Angela-Rozalia Buzianu, care a activat ca infirmieră în cadrul Blocului Operator Ortopedie, s-a stins din viață în data de 5 iunie 2026, la… Read More
Doliu la Spitalul Județean din Timișoara
Notele editorului
S-a stins din viață la doar 54 de ani! Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după pierderea unei foste colege apreciate de întreaga echipă medicală. Angela-Rozalia Buzianu, care a activat ca infirmieră în cadrul Blocului Operator Ortopedie, s-a stins din viață în data de 5 iunie 2026, la… Read More
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

