Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Observator News →Doi români, răniți grav după ce au căzut de la 8 metri de pe o clădire din Austria
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi români sunt în stare gravă, după ce au căzut de la opt metri înălțime, în timp ce montau alături de alți patru conaționali un sistem fotovoltaic pe o clădire din orașul austriac Wels.
Citește și aceste articole
Ziua de Constanta
Ancheta in Austria dupa un accident grav de munca: Doi romani, in stare critica dupa ce au cazut de la mare inaltime
17 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

