Președintele S.O.S România, Diana Șoșoacă, a declarat, la finalul consultărilor de la Palatul Cotroceni, că i-a cerut demisia președintelui Nicușor Dan și că a cerut un nou program de guvernare.

The post Diana Șoșoacă, după consultări la Cotroceni: Am subliniat foarte clar că nu-l recunoaștem ca președinte. La sfârșit i-am cerut și demisia appeared first on tvrinfo.ro.

Citește articolul complet pe Tvrinfo →