Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Spynews →Cum se simte Andreea Sasu, după mult timp petrecut pe patul de spital. Philipp Plein a făcut declarații
Notele editorului
Andreea Sasu și Philipp Plein sunt din nou împreună, după ce românca s-a confruntat cu mai multe probleme de sănătate. Bruneta și-a petrecut mult timp pe patul de spital, însă acum poate fi din nou alături de familia ei.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

