După două luni petrecute în spital, Andreea Sasu a fost externată. În tot acest timp, iubitul ei, Philipp Plein, i-a fost alături constant și a sprijinit-o.

Articolul Care este starea de sănătate a Andreei Sasu după cele două luni petrecute pe patul de spital. Postarea făcută de Philipp Plein în mediul online apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →