Primarul comunei Lelești se declară dezamăgit de modul în care parlamentarii au tratat votul pentru învestirea Guvernului Veștea. Laurențiu Turcilă spune că aleșii dau dovadă de lipsă de respect față de cetățeni și au coborât mult nivelul discursului public. ”Am văzut, pur și simplu, un teren de fotbal, cu niște galerii, care mai de care […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →