Primarul comunei Lelești se declară dezamăgit de modul în care parlamentarii au tratat votul pentru învestirea Guvernului Veștea. Laurențiu Turcilă spune că aleșii dau dovadă de lipsă de respect față de cetățeni și au coborât mult nivelul discursului public. ”Am văzut, pur și simplu, un teren de fotbal, cu niște galerii, care mai de care […]
Critică atitudinea parlamentarilor. ”Am văzut, pur și simplu, un teren de fotbal, cu niște galerii”
Notele editorului
Primarul comunei Lelești se declară dezamăgit de modul în care parlamentarii au tratat votul pentru învestirea Guvernului Veștea. Laurențiu Turcilă spune că aleșii dau dovadă de lipsă de respect față de cetățeni și au coborât mult nivelul discursului public. ”Am văzut, pur și simplu, un teren de fotbal, cu niște galerii, care mai de care […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

