Consiliul Județean Harghita a emis, marți, 23 iunie, ordinul de începere a lucrărilor de modernizare a drumului județean DJ 174C, pe sectorul de la ieșirea din Bilbor spre județul Suceava. Investiția vizează modernizarea unui tronson de 1.000 de metri la ieșirea din localitatea Bilbor, precum și a unui sector de 230 de metri aflat la […]

Sursa: Ziar Harghita.

Citește articolul complet pe Ziar Harghita →