„Îmi pare rău de liberali! Dintr-o grupare patriotică, dedicată dezvoltării României, cu un mare rol în istoria noastră, ei riscă să devină un partid de pedanți și perdanți gălăgioși, chitiți să facă avere. Noua generație pare obsedată nu de Brătieni, ci de ascensiunea și de traiul lui Dinu Patriciu. Congresul lor de duminică n-a fost […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →