Cei doi polițiști de patrulare, loviți astăzi de o mașină în apropierea satului Grigorăuca din raionul Sângerei, au decedat la spital. Potrivit Poliției, este vorba despre Nicolae Dragan în vârstă de 25 de ani și despre Mihail Chiriac care avea 29 de ani. „Transmitem sincere condoleanțe și întreaga noastră compasiune familiilor îndurerate ale colegilor noștri, […]
Articolul Cei doi polițiști, loviți de o mașină la Sângerei, au decedat apare prima dată în Vocea Basarabiei.
Citește articolul complet pe Vocea Basarabiei (Rep. Moldova) →

