Doi polițiști de patrulare și-au pierdut viața după ce au fost loviți de un automobil pe traseul R6, în apropierea satului Grigorăuca, raionul Sîngerei. Anunțul a fost făcut de Poliția Națională a Republicii Moldova, care a precizat că ambii oameni ai legii au decedat la spital, în pofida eforturilor depuse de medici pentru a le […]
The post NEWS ALERT | Doi polițiști au murit după ce au fost loviți de o mașină la Sîngerei, în timpul serviciului first appeared on HotNews.md.

