Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Iamsport →”Cea mai oprimată echipă de la CM 2026” a lăsat o scrisoare scrisă de mână în vestiarul stadionului din Los Angeles
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
La plecarea de pe SoFi Stadium din Los Angeles, jucătorii Iranului au lăsat în vestiar o scrisoare scrisă de mână, în care au mulțumit orașului și suporterilor pentru susținere, dar au transmis și un mesaj cu puternică încărcătură simbolică.
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Mesajul emoționant lăsat de iranieni în vestiar: „Am venit la Los Angeles cu mândrie...”
22 iunie 2026
Știri Pe Surse
Zeljko Kopic, mesaj după ce a plecat de la Dinamo. Unde ar putea să ajungă antrenorul
5 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

