„Copilul mai avea puls”. Mărturia sfâșietoare a mamei lui Robert: băiatul pentru care nu a venit ambulanța la timp a murit sub ochii ei
Mama copilului de 15 ani, care a murit în curtea școlii după ce i s-a făcut rău, a fost martoră la momentele în care Robert s-a stins. Femeia a spus că ambulanța a ajuns foarte târziu și asta l-a costat viața pe adolescent.








