TIMIȘOARA. Consiliul Județean Timiș va începe lucrările de modernizare a Casei Austria care aparține de Spitalul Județean Timișoara. Investiția se ridică la 50 milioane lei. ”Casa Austria, inaugurată în 2003, a fost <perla coroanei> din sistemul medical timișean. Anii au trecut, însă, s-au făcut investiții majore precum Maternitatea Bega sau Centrul de Mari Arși, iar […]
Articolul Casa Austria din Timișoara își schimbă înfățișarea. Investiție de 50 milioane lei apare prima dată în Opinia Timisoarei.

