Ilie Bolojan, președintele PNL, a declarat luni seară că folosirea numelui PNL de către miniștrii din guvernul Veștea reprezintă ”o încălcare a Constituției”. El a spus că a trimis o notificare în acest sens către conducera Parlamentului. ”Ceea ce au făcut cei care au depus lista de guvern e o formă de abuz. E vorba […]
© G4Media.ro.

