Timișoara va găzdui în această vară un concert în premieră al artistei americane Beth Hart, nominalizată la premiile Grammy și considerată una dintre cele mai puternice voci ale scenei blues-rock internaționale. Concertul este programat vineri, 31 iulie, pe Bulevardul I.C. Brătianu, de Ziua Timișoarei. Beth Hart vine la Timișoara într-un moment important al carierei, după […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →