Una dintre cele mai apreciate artiste ale scenei blues-rock internaționale, Beth Hart, va concerta pentru prima dată la Timișoara. Artista americană, nominalizată la Premiile Grammy, va urca pe scena amplasată pe Bulevardul I.C. Brătianu în data de 31 iulie, în cadrul evenimentului Ziua Timișoarei | Timișoara City Celebration.
Beth Hart concertează în premieră în orașul nostru, la Ziua Timișoarei
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Una dintre cele mai apreciate artiste ale scenei blues-rock internaționale, Beth Hart, va concerta pentru prima dată la Timișoara. Artista americană, nominalizată la Premiile Grammy, va urca pe scena amplasată pe Bulevardul I.C. Brătianu în data de 31 iulie, în cadrul evenimentului Ziua Timișoarei | Timișoara City Celebration.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

