Bani de la stat pentru firmele care angajează elevi și studenți în vacanță Agenţia Naţională pentru Ocuparea Forţei de Muncă (ANOFM) reaminteşte faptul că firmele care angajează în perioada vacanţei elevi sau studenţi pot beneficia de un stimulent financiar lunar egal cu 50% din valoarea indicatorului social de referinţă (ISR) al asigurărilor pentru şomaj şi […]
Bani de la stat pentru firmele care angajează elevi și studenți în vacanță
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Bani de la stat pentru firmele care angajează elevi și studenți în vacanță Agenţia Naţională pentru Ocuparea Forţei de Muncă (ANOFM) reaminteşte faptul că firmele care angajează în perioada vacanţei elevi sau studenţi pot beneficia de un stimulent financiar lunar egal cu 50% din valoarea indicatorului social de referinţă (ISR) al asigurărilor pentru şomaj şi […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

