George Simion a declarat, la dezbaterea din parlament de luni seara, că nu nu îi va obliga pe colegii săi să voteze într-un anumit fel, dar că el și alți „oamenii care nu sunt trădători” aleg să părăsească sala. Simion: ”România, trădarea a fost la ordinea zilei și a intrat cumva în banal, în cotidian” […]

Citește articolul complet pe Gândul →