Unicul operator de apă și canal din Bistrița-Năsăud, SC Aquabis SA, și-a lansat propria aplicație pentru utilizatorii de telefoane cu sisteme de operare Android și iOS. Abonații AQUABIS au, începând de marți, 23 iunie, la dispoziție o nouă modalitate rapidă și modernă de gestionare a serviciilor de alimentare cu apă și canalizare. Compania a anunțat […]
Articolul AQUABIS și-a lansat propria aplicație pentru telefoanele mobile apare prima dată în Radio Romania Cluj.

