Administrația locală a transmis celor care dețin firme în Sectorul 1 că trebuie să facă noi contracte cu Blue Planet. Compania se va ocupa de colectarea gunoaielor, de luna viitoare. Un nou operator va asigura […]

Articolul Antreprenorii din Sectorul 1 trebuie să încheie contracte cu Blue Planet, ca să nu rămână cu gunoaiele neridicate. Va fi noul operator de salubrizare aici din iulie apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →