De la 1 iulie, serviciile de salubrizare din Sectorul 1 vor fi preluate temporar de Blue Planet, până la operaționalizarea societății proprii a primăriei, Urbanzor SRL. Așadar, pentru a beneficia în continuare de colectarea deșeurilor, firmele și instituțiile trebuie să încheie noi contracte individuale de salubrizare, anunță autoritatea locală. Cum se încheie noi contracte de […]

The post Firmele și instituțiile din Sectorul 1 trebuie să încheie noi contracte de salubrizare cu Blue Planet appeared first on Buletin de București.

Citește articolul complet pe Buletin →