FC Agnita a ratat obiectivul major al acestui sezon, promovarea în Liga 3, după ce a pierdut și manșa retur a barajului disputat împotriva Coronei Brașov. Conduși de pe margine de un public entuziast care a făcut deplasarea sub Tâmpa, sibienii nu au reușit să întoarcă rezultatul din tur și au cedat la Brașov cu […]

Source

Citește articolul complet pe Sibiu News →