FC Agnita a ratat promovarea în Liga 3 după ce a pierdut returul barajului cu Corona Brașov, scor 0-2, și a fost învinsă cu 3-0 la general

FC Agnita nu a reușit să promoveze în Liga 3, după ce a fost învinsă în returul barajului disputat la Brașov, scor 0-2. În manșa tur, jucată la Agnita, Corona Brașov se impusese cu 1-0, astfel că brașovenii au avut prima șansă la promovare. Campioana județului Sibiu a avut parte de un adversar dificil la […]

Citește articolul complet pe Orademedias →