COMUNICAT DE PRESĂ   Astăzi a avut loc Conferința Națională a Organizației Femeilor Social Democrate, în cadrul căreia a fost stabilită conducerea OFSD pentru următorul mandat. Luciana Cristea, președintă a OFSD Târgoviște și vicepreședintă a PSD Dâmbovița, a fost aleasă vicepreședintă a Organizației Femeilor Social Democrate pentru Regiunea Sud-Muntenia. Alegerea sa este rezultatul muncii … Citește mai mult

Citește articolul complet pe Gazeta Dambovitei →