Fostul ministru al Sănătăţii, social-democratul Alexandru Rogobete îl invită, sâmbătă, pe Ilie Bolojan să meargă cu el pe holurile unei secţii de oncologie şi îi transmite să se oprească o clipă din calcule şi din negocieri, în contextul blocajului privind desemnarea premierului, el arătând că la patul bolnavului nu există propagandă, nu există sondaje, nu există strategii de comunicare, nu existǎ Ambasade.
Rogobete (PSD) îl invită pe Ilie Bolojan să meargă cu el pe holurile unei secţii de oncologie: Domnule Bolojan, opriţi-vă o clipă din calcule şi din negocieri. La patul bolnavului nu există propagandă, nu există sondaje, nu existǎ Ambasade
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Fostul ministru al Sănătăţii, social-democratul Alexandru Rogobete îl invită, sâmbătă, pe Ilie Bolojan să meargă cu el pe holurile unei secţii de oncologie şi îi transmite să se oprească o clipă din calcule şi din negocieri, în contextul blocajului privind desemnarea premierului, el arătând că la patul bolnavului nu există propagandă, nu există sondaje, nu există strategii de comunicare, nu existǎ Ambasade.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

