Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete (PSD) i-a transmis sâmbătă un nou mesaj premierului demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să meargă împreună într-un spital. „Domnule Bolojan, am o invitație pentru dumneavoastră. Haideți cu mine. Doar noi doi. Nu la Palatul Victoria. Nu într-un studio de televiziune. Nu la o conferință de presă. Într-un […]
© G4Media.ro.

