Șapte pompieri din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență (ISU) Sibiu au fost decorați cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne (MAI). Distincțiile au fost acordate în cadrul unei ceremonii oficiale organizate la București, cu ocazia Zilei Drapelului Național, ca recunoaștere a eforturilor depuse de salvatori în misiuni de importanță majoră. Ordinul de merit […]

Source

Citește articolul complet pe Sibiu News →