Sergiu Cobîlaș, un șef de secție în cadrul Inspectoratului de Poliție Botanica din Chișinău, reținut pentru presupusă luare de mită de la traficanți de droguri, a fost transferat în arest la domiciliu pentru 30 de zile. Măsura a fost luată pe 19 mai de Judecătoria Chișinău. Informația a fost confirmată pentru Ziarul de Gardă de…

Citește articolul complet pe Ziarul de Garda →