Locuitorii din zona de sud a municipiului Timișoara trebuie să se pregătească pentru o întrerupere temporară a alimentării cu apă potabilă. Miercuri, 24 iunie, în intervalul orar 08:00 – 17:00, furnizarea apei va fi sistată pe mai multe străzi din oraș din cauza unor lucrări programate la rețeaua de distribuție. Potrivit reprezentanților operatorului de apă, […]
The post Atenție, timișoreni! Trei străzi din zona de sud rămân miercuri fără apă din cauza unor lucrări de modernizare appeared first on Ziua de Vest.

