Cu ocazia Zilei Drapelului Național, cadre militare din Spitalul Clinic Militar de Urgență „Dr. Alexandru Augustin” Sibiu au marcat această sărbătoare într-un mod simbolic, urcând pe unul dintre cele mai înalte vârfuri montane din România, Vârful Parângul Mare. Alături de militarii răniți din echipa Invictus, de camarazi și de alțiRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →