Cu prilejul Zilei Drapelului Național al României, Dan Popescu, directorul Serviciului Public Județean Salvamont Sibiu, a fost distins cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne, în semn de apreciere pentru merite deosebite și pentru modul exemplar de îndeplinire a misiunilor încredințate. „Primesc această distincție cu onoare și cu recunoștință, dar o consider, înainte de […]

The post Directorul Salvamont Sibiu a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

Citește articolul complet pe Tribuna →