Cu ocazia Zilei Drapelului Național al României, directorul Serviciului Public Județean Salvamont Sibiu a fost distins cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne, în semn de apreciere pentru meritele deosebite și modul exemplar în care și-a îndeplinit misiunile încredințate. „Această distincție reprezintă, înainte de toate, o recunoaștere a munciiRead More
Directorul Salvamont Sibiu a primit Placheta de Onoare a MAI de Ziua Drapelului Național
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Cu ocazia Zilei Drapelului Național al României, directorul Serviciului Public Județean Salvamont Sibiu a fost distins cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne, în semn de apreciere pentru meritele deosebite și modul exemplar în care și-a îndeplinit misiunile încredințate. „Această distincție reprezintă, înainte de toate, o recunoaștere a munciiRead More
Citește și aceste articole
Tribuna
Directorul Salvamont Sibiu a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne
26 iunie 2026
Gazeta Dambovitei
Consiliul Județean Dâmbovița i-a acordat titlul de Cetățean de Onoare fostului premier Theodor Stolojan
4 iunie 2026
Dambovita News
Theodor Stolojan, desemnat Cetățean de Onoare al Județului Dâmbovița în cadrul Zilelor Județului 2026
4 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

