În prima întâlnire informală a președintelui interimar Mihai Coteț cu echipa județeană a PNL Argeș accentul a fost pus pe reconstrucția organizației și deschiderea către oameni noi CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în România. S-a dat undă verde chiar acum Președintele interimar al PNL Argeș, senatorul Mihai Coteț, a […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →